Pabron Kids Cold Fine Granules 12 paketkov [izdelek za samozdravljenje].

Kupite lahko, ne da bi se registrirali kot član.

Brezplačna dostava pri nakupih nad 3.000 ¥

4987306047730
4987306047730
4987306047730
4987306047730
4987306047730
4987306047730

Pabron Kids Cold Fine Granules 12 paketkov [izdelek za samozdravljenje].

Številka artikla:4987306047730
12 paketov
[Obvezna potrditev.

stanje zalog : Na zalogi
¥1,090(税込)
数量
セルフメディケーション税制
  • Podrobnosti o izdelku

Smernice za dobavo izdelkov

Upoštevajte, da ta izdelek od naročila do odpreme traja približno 1 teden do 10 dni.

Izdelki.

◆パブロンキッズかぜ微粒は、せき・鼻・熱・のどの症状にしっかり作用をあらわすお子さま用のかぜ薬です。
◆お子さまの好きないちご風味の飲みやすい微粒剤にし、眠りをさまたげるカフェイン等は含んでいない、お子さまに適した設計です。
◆急なせきや熱、鼻みずは何とか早く止めてあげたいもの。パブロンキッズかぜ微粒で早めのお手当の後は、あたたかくしてゆっくり休ませてあげてください。

Navodila za uporabo.

■■ Kaj ne smete storiti ■■
本剤は小児用ですが、かぜ薬として定められた一般的な注意事項を記載しています。
(守らないと現在の症状が悪化したり、副作用・事故が起こりやすくなります)
1. ne smejo jemati naslednje osebe
(1) Osebe, ki so imele alergijske reakcije na ta izdelek ali katero koli njegovo sestavino.
(2)本剤又は他のかぜ薬、解熱鎮痛薬を服用してぜんそくを起こしたことがある人。
2.Med jemanjem tega zdravila ne uporabljajte nobenega od naslednjih zdravil
他のかぜ薬、解熱鎮痛薬、鎮静薬、鎮咳去痰薬、抗ヒスタミン剤を含有する内服薬等(鼻炎用内服薬、乗物酔い薬、アレルギー用薬等)
3.服用後、乗物又は機械類の運転操作をしないでください
(眠気等があらわれることがあります)
4. pred in po jemanju zdravila ne pijte alkohola.
5. ne uporabljajte za daljše obdobje neprekinjene uporabe

■■Svetovanje ■■.
1.次の人は服用前に医師、薬剤師又は登録販売者に相談してください
(1) Osebe, za katere skrbi zdravnik ali zobozdravnik.
(2) Nosečnice ali tiste, ki so videti noseče.
(3) osebe, ki so imele alergijske reakcije na zdravila ali druge snovi.
(4)次の症状のある人。
高熱、排尿困難
(5)次の診断を受けた人。
心臓病、肝臓病、腎臓病、胃・十二指腸潰瘍、緑内障
2.服用後、次の症状があらわれた場合は副作用の可能性があるので、直ちに服用を中止し、この説明書を持って医師、薬剤師又は登録販売者に相談してください
Ustrezni deli] [Simptomi] [Simptomi
Koža: izpuščaj/rdečina, srbenje
消 化 器 : 吐き気・嘔吐、食欲不振
精神神経系 : めまい
泌 尿 器 : 排尿困難
そ の 他 : 過度の体温低下
まれに下記の重篤な症状が起こることがあります。その場合は直ちに医師の診療を受けてください。

Ime simptoma] Šok (anafilaksija)
Simptomi] Takoj po zaužitju zdravila se lahko pojavijo srbeča koža, koprivnica, hripav glas, kihanje, srbenje v grlu, zadihanost, razbijanje srca in motna zavest.

〔症状の名称〕皮膚粘膜眼症候群(スティーブンス・ジョンソン症候群)、中毒性表皮壊死融解症、急性汎発性発疹性膿疱症
〔症 状〕高熱、目の充血、目やに、唇のただれ、のどの痛み、皮膚の広範囲の発疹・発赤、赤くなった皮膚上に小さなブツブツ(小膿疱)が出る、全身がだるい、食欲がない等が持続したり、急激に悪化する。

[Ime simptomov] Disfunkcija jeter
[Simptomi] Pojavijo se lahko vročina, srbenje, izpuščaj, zlatenica (porumenelost kože in očesnih beločnic), rjav urin, splošna letargija in izguba apetita.

Ime simptoma] Ledvična okvara
[Simptomi] Pojavijo se lahko vročina, izpuščaj, zmanjšano izločanje urina, generalizirana oteklina, generalizirana letargija, bolečine v sklepih in driska.

Ime simptomov] Intersticijska pljučnica
Simptomi] Zadihanost ali oteženo dihanje pri vzpenjanju po stopnicah ali manjši obremenitvi, suhe oči, vročina itd., ki se lahko pojavijo nenadoma ali vztrajajo.

〔症状の名称〕ぜんそく
〔症 状〕息をするときゼーゼー、ヒューヒューと鳴る、息苦しい等があらわれる。

〔症状の名称〕再生不良性貧血
〔症 状〕青あざ、鼻血、歯ぐきの出血、発熱、皮膚や粘膜が青白くみえる、疲労感、動悸、息切れ、気分が悪くなりくらっとする、血尿等があらわれる。

〔症状の名称〕無顆粒球症
〔症 状〕突然の高熱、さむけ、のどの痛み等があらわれる。

3.服用後、次の症状があらわれることがあるので、このような症状の持続又は増強が見られた場合には、服用を中止し、この説明書を持って医師、薬剤師又は登録販売者に相談してください
Suha usta, zaspanost.
4.5~6回服用しても症状がよくならない場合は服用を中止し、この説明書を持って医師、薬剤師又は登録販売者に相談してください

Indikacije/učinki.

かぜの諸症状(せき、鼻みず、発熱、のどの痛み、くしゃみ、たん、鼻づまり、悪寒、頭痛、関節の痛み、筋肉の痛み)の緩和

Odmerjanje in uporaba

次の量を食後なるべく30分以内に水又はぬるま湯で服用してください。
〔 年 令 〕 7才~10才
〔1 回 量 〕 1包
〔 服用回数 〕 1日3回

〔 年 令 〕 3才~6才
〔1 回 量 〕 2/3包
〔 服用回数 〕 1日3回

〔 年 令 〕 1才~2才
〔1 回 量 〕 1/2包
〔 服用回数 〕 1日3回

〔 年 令 〕 1才未満
〔1 回 量 〕 服用しないこと
〔 服用回数 〕 服用しないこと

pozoren (pozoren)
(1) Strogo upoštevajte predpisano odmerjanje in uporabo.
(2)小児に服用させる場合には、保護者の指導監督のもとに服用させてください。
(3)2才未満の乳幼児には、医師の診療を受けさせることを優先し、止むを得ない場合にのみ服用させてください。

Sestavine/številke

1包(0.96g)中
チペピジンヒベンズ酸塩・・・・・・12.5mg
(せき中枢に作用し、せきをしずめます。)
グアイフェネシン・・・・・・・・・・・25mg
(のどにからんだたんをやわらかくして、出しやすくします。)
クロルフェニラミンマレイン酸塩・・・1.2mg
(くしゃみ、鼻みず、鼻づまりの症状をおさえます。)
アセトアミノフェン・・・・・・・・・150mg
(発熱、頭痛、のどの痛み等、熱と痛みをしずめます。)

添加物:無水ケイ酸、トウモロコシデンプン、白糖、D-マンニトール、アスパルテーム(L-フェニルアラニン化合物)、アセスルファムK、スクラロース、ヒドロキシプロピルセルロース、赤色3号、ステアリン酸Mg、香料、バニリン、エチルバニリン

Varnostni ukrepi za shranjevanje in ravnanje

(1) Shranjujte na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred neposredno sončno svetlobo.
(2) Hranite zunaj dosega otrok.
(3) Izdelka ne zamenjujte v drugih posodah.
(Lahko povzroči zlorabo ali spremeni kakovost.)
(4)1包を分割した残りを服用する場合には、袋の口を折り返して保管し、2日以内に服用してください。
(5)使用期限を過ぎた製品は服用しないでください。

[Drug opis.]
-お子さまに上手に飲ませるには-
パブロンキッズかぜ微粒は、お子さまにも飲みやすいよう、ほんのりいちごの風味に仕上げてあります。
※お子さまが飲みにくいときは、スプーン等を使用して少量のお水とともに飲ませてあげてください。

Kontaktni podatki.

Za vprašanja o tem izdelku se obrnite na trgovino, v kateri ste ga kupili, ali na naslednji naslov
Taisho Pharmaceutical Company Urad za stranke 119
3-24-1 Takada, Toshima-ku, Tokio
03-3985-1800
8:30 ~ 21:00 (razen ob sobotah, nedeljah in praznikih).

Za več informacij o shemi za pomoč pri neželenih učinkih se obrnite na agencijo PMDA (Pharmaceuticals and Medical Devices Agency).
Brezplačno 0120-149-931
Pred klicanjem natančno preverite telefonsko številko.
Odpiralni čas: od 9.00 do 17.00 / od ponedeljka do petka (razen državnih praznikov ter praznikov ob koncu leta in novega leta)
E-naslov: kyufu@pmda.go.uk.

Opozorilo (izjava o omejitvi odgovornosti) > Prosimo, preberite pozorno.

Pred uporabo natančno preberite navodila za uporabo zdravila. Za vsa vprašanja po nakupu se obrnite na trgovino, kjer ste izdelek kupili.