"Pabron Kids Cold" smulkios granulės 12 pakelių [Savigydos mokesčių sistemos produktas].
Galite įsigyti neužsiregistravę kaip narys.
Nemokamas pristatymas perkant daugiau nei 3 000 ¥
"Pabron Kids Cold" smulkios granulės 12 pakelių [Savigydos mokesčių sistemos produktas].


- Išsami informacija apie gaminį
Produkto pristatymo gairės
Atkreipkite dėmesį, kad nuo užsakymo iki išsiuntimo praeina maždaug nuo 1 savaitės iki 10 dienų.
Produktai.
◆パブロンキッズかぜ微粒は、せき・鼻・熱・のどの症状にしっかり作用をあらわすお子さま用のかぜ薬です。
◆お子さまの好きないちご風味の飲みやすい微粒剤にし、眠りをさまたげるカフェイン等は含んでいない、お子さまに適した設計です。
◆急なせきや熱、鼻みずは何とか早く止めてあげたいもの。パブロンキッズかぜ微粒で早めのお手当の後は、あたたかくしてゆっくり休ませてあげてください。
Naudojimo pastabos.
■■ Ko nedaryti ■■
本剤は小児用ですが、かぜ薬として定められた一般的な注意事項を記載しています。
(Nesilaikant šio reikalavimo gali pablogėti esami simptomai ir padidėti šalutinio poveikio ir (arba) nelaimingų atsitikimų rizika.)
1. neturėtų vartoti šie asmenys
(1) Žmonėms, kuriems yra pasireiškusi alerginė reakcija į šį gaminį ar bet kurią jo sudedamąją dalį.
(2)本剤又は他のかぜ薬、解熱鎮痛薬を服用してぜんそくを起こしたことがある人。
2.本剤を服用している間は、次のいずれの医薬品も使用しないでください
他のかぜ薬、解熱鎮痛薬、鎮静薬、鎮咳去痰薬、抗ヒスタミン剤を含有する内服薬等(鼻炎用内服薬、乗物酔い薬、アレルギー用薬等)
3.服用後、乗物又は機械類の運転操作をしないでください
(眠気等があらわれることがあります)
4.服用前後は飲酒しないでください
5. nenaudokite ilgesnį laiką nepertraukiamai
■■ Konsultavimas ■■.
1.Šie asmenys, prieš pradėdami vartoti šį produktą, turėtų pasitarti su gydytoju, vaistininku arba registruotu vaistininku
(1) Asmenys, kuriuos prižiūri gydytojas arba odontologas.
(2) Nėščios moterys arba tos, kurios atrodo esančios nėščios.
(3)薬などによりアレルギー症状を起こしたことがある人。
(4)次の症状のある人。
Aukšta temperatūra, dizurija
(5) Asmenys, kuriems nustatytos šios diagnozės.
心臓病、肝臓病、腎臓病、胃・十二指腸潰瘍、緑内障
2. Jei pavartojus preparato pasireiškė bet kuris iš toliau išvardytų simptomų, nedelsdami nutraukite jo vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba registruotą vaistininką, nes yra šalutinio poveikio tikimybė.
Atitinkamos dalys] [Simptomai] [Simptomai
皮 膚 : 発疹・発赤、かゆみ
消 化 器 : 吐き気・嘔吐、食欲不振
精神神経系 : めまい
泌 尿 器 : 排尿困難
そ の 他 : 過度の体温低下
まれに下記の重篤な症状が起こることがあります。その場合は直ちに医師の診療を受けてください。
〔症状の名称〕ショック(アナフィラキシー)
〔症 状〕服用後すぐに、皮膚のかゆみ、じんましん、声のかすれ、くしゃみ、のどのかゆみ、息苦しさ、動悸、意識の混濁等があらわれる。
〔症状の名称〕皮膚粘膜眼症候群(スティーブンス・ジョンソン症候群)、中毒性表皮壊死融解症、急性汎発性発疹性膿疱症
〔症 状〕高熱、目の充血、目やに、唇のただれ、のどの痛み、皮膚の広範囲の発疹・発赤、赤くなった皮膚上に小さなブツブツ(小膿疱)が出る、全身がだるい、食欲がない等が持続したり、急激に悪化する。
〔症状の名称〕肝機能障害
〔症 状〕発熱、かゆみ、発疹、黄疸(皮膚や白目が黄色くなる)、褐色尿、全身のだるさ、食欲不振等があらわれる。
〔症状の名称〕腎障害
〔症 状〕発熱、発疹、尿量の減少、全身のむくみ、全身のだるさ、関節痛(節々が痛む)、下痢等があらわれる。
〔症状の名称〕間質性肺炎
〔症 状〕階段を上ったり、少し無理をしたりすると息切れがする・息苦しくなる、空せき、発熱等がみられ、これらが急にあらわれたり、持続したりする。
〔症状の名称〕ぜんそく
〔症 状〕息をするときゼーゼー、ヒューヒューと鳴る、息苦しい等があらわれる。
〔症状の名称〕再生不良性貧血
〔症 状〕青あざ、鼻血、歯ぐきの出血、発熱、皮膚や粘膜が青白くみえる、疲労感、動悸、息切れ、気分が悪くなりくらっとする、血尿等があらわれる。
〔症状の名称〕無顆粒球症
〔症 状〕突然の高熱、さむけ、のどの痛み等があらわれる。
3. Jei pavartojus produkto išlieka arba sustiprėja bet kuris iš toliau išvardytų simptomų, nutraukite produkto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba registruotą vaistininką, vadovaudamiesi šiais nurodymais.
Burnos džiūvimas, mieguistumas.
4.5~6回服用しても症状がよくならない場合は服用を中止し、この説明書を持って医師、薬剤師又は登録販売者に相談してください
Indikacijos ir (arba) poveikis.
かぜの諸症状(せき、鼻みず、発熱、のどの痛み、くしゃみ、たん、鼻づまり、悪寒、頭痛、関節の痛み、筋肉の痛み)の緩和
Dozavimas ir vartojimas
次の量を食後なるべく30分以内に水又はぬるま湯で服用してください。
〔 年 令 〕 7才~10才
〔1 回 量 〕 1包
〔 服用回数 〕 1日3回
〔 年 令 〕 3才~6才
〔1 回 量 〕 2/3包
〔 服用回数 〕 1日3回
〔 年 令 〕 1才~2才
〔1 回 量 〕 1/2包
〔 服用回数 〕 1日3回
〔 年 令 〕 1才未満
Nevartokite.
[Dozių skaičius] Nevartoti.
dėmesys (dėmesys)
(1) Griežtai laikykitės nustatytos dozės ir vartojimo.
(2) Jei vaistą turi vartoti vaikai, jį turi vartoti tėvai arba globėjai.
(3)2才未満の乳幼児には、医師の診療を受けさせることを優先し、止むを得ない場合にのみ服用させてください。
Sudedamosios dalys ir (arba) kiekiai
1包(0.96g)中
チペピジンヒベンズ酸塩・・・・・・12.5mg
(せき中枢に作用し、せきをしずめます。)
グアイフェネシン・・・・・・・・・・・25mg
(のどにからんだたんをやわらかくして、出しやすくします。)
クロルフェニラミンマレイン酸塩・・・1.2mg
(くしゃみ、鼻みず、鼻づまりの症状をおさえます。)
アセトアミノフェン・・・・・・・・・150mg
(発熱、頭痛、のどの痛み等、熱と痛みをしずめます。)
添加物:無水ケイ酸、トウモロコシデンプン、白糖、D-マンニトール、アスパルテーム(L-フェニルアラニン化合物)、アセスルファムK、スクラロース、ヒドロキシプロピルセルロース、赤色3号、ステアリン酸Mg、香料、バニリン、エチルバニリン
Laikymo ir tvarkymo atsargumo priemonės
(1) Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.
(2) Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
(3) Nepakeiskite produkto į kitas talpyklas.
(Tai gali sukelti netinkamą naudojimą arba pakeisti kokybę.)
(4)1包を分割した残りを服用する場合には、袋の口を折り返して保管し、2日以内に服用してください。
(5)使用期限を過ぎた製品は服用しないでください。
[その他の記載内容]
-お子さまに上手に飲ませるには-
パブロンキッズかぜ微粒は、お子さまにも飲みやすいよう、ほんのりいちごの風味に仕上げてあります。
※お子さまが飲みにくいときは、スプーン等を使用して少量のお水とともに飲ませてあげてください。
Kontaktinė informacija.
Jei turite klausimų dėl šio gaminio, kreipkitės į parduotuvę, kurioje jį įsigijote, arba į
"Taisho Pharmaceutical Company" klientų 119 biuras
3-24-1 Takada, Toshima-ku, Tokijas
03-3985-1800
8:30~21:00 (išskyrus šeštadienius, sekmadienius ir valstybinių švenčių dienas).