Pabron Kids Cold Fine Granules 12 csomag [Öngyógyászati adórendszeri termék].

Tagként való regisztráció nélkül is vásárolhat.

Ingyenes szállítás 3,000 jen feletti vásárlás esetén

4987306047730
4987306047730
4987306047730
4987306047730
4987306047730
4987306047730

Pabron Kids Cold Fine Granules 12 csomag [Öngyógyászati adórendszeri termék].

Tételszám:4987306047730
12 csomag
[Kötelező megerősítés.

készletállapot : Raktáron
¥1,090(税込)
数量
セルフメディケーション税制
  • Termék részletei

Iránymutatás a termékszállításhoz

Felhívjuk figyelmét, hogy ez a termék a megrendeléstől a kiszállításig körülbelül 1 hét és 10 nap közötti időt vesz igénybe.

Termékek.

◆パブロンキッズかぜ微粒は、せき・鼻・熱・のどの症状にしっかり作用をあらわすお子さま用のかぜ薬です。
◆お子さまの好きないちご風味の飲みやすい微粒剤にし、眠りをさまたげるカフェイン等は含んでいない、お子さまに適した設計です。
◆急なせきや熱、鼻みずは何とか早く止めてあげたいもの。パブロンキッズかぜ微粒で早めのお手当の後は、あたたかくしてゆっくり休ませてあげてください。

Felhasználási megjegyzések.

■■ Mit ne tegyünk ■■■
本剤は小児用ですが、かぜ薬として定められた一般的な注意事項を記載しています。
(守らないと現在の症状が悪化したり、副作用・事故が起こりやすくなります)
1. nem vehetik be a következő személyek
(1) Olyan személyek, akiknél allergiás reakciót tapasztaltak a termékre vagy annak bármely összetevőjére.
(2)本剤又は他のかぜ薬、解熱鎮痛薬を服用してぜんそくを起こしたことがある人。
2.本剤を服用している間は、次のいずれの医薬品も使用しないでください
他のかぜ薬、解熱鎮痛薬、鎮静薬、鎮咳去痰薬、抗ヒスタミン剤を含有する内服薬等(鼻炎用内服薬、乗物酔い薬、アレルギー用薬等)
3.服用後、乗物又は機械類の運転操作をしないでください
(眠気等があらわれることがあります)
4.服用前後は飲酒しないでください
5.長期連用しないでください

■■■Tanácsadás ■■■.
1.A következő személyeknek a készítmény szedése előtt konzultálniuk kell orvosukkal, gyógyszerészükkel vagy bejegyzett gyógyszerészükkel
(1) Orvos vagy fogorvos gondozása alatt álló személyek.
(2) Terhes vagy terhesnek tűnő nők.
(3) Olyan személyek, akiknek gyógyszerekre vagy más anyagokra allergiás reakciói voltak.
(4)次の症状のある人。
高熱、排尿困難
(5)次の診断を受けた人。
心臓病、肝臓病、腎臓病、胃・十二指腸潰瘍、緑内障
2. Ha az alábbi tünetek bármelyikét tapasztalja a termék bevétele után, azonnal hagyja abba a készítmény szedését, és forduljon orvoshoz, gyógyszerészhez vagy regisztrált gyógyszerészhez, mivel fennáll a mellékhatások lehetősége.
Releváns részek] [Tünetek] [Tünetek
Bőr : kiütés/vörösség, viszketés
消 化 器 : 吐き気・嘔吐、食欲不振
精神神経系 : めまい
泌 尿 器 : 排尿困難
そ の 他 : 過度の体温低下
まれに下記の重篤な症状が起こることがあります。その場合は直ちに医師の診療を受けてください。

A tünet neve] Sokk (anafilaxia)
Tünetek] Közvetlenül a gyógyszer bevétele után viszkető bőr, csalánkiütés, rekedt hang, tüsszögés, viszkető torok, légszomj, szívdobogás és tudatzavar jelentkezhet.

〔症状の名称〕皮膚粘膜眼症候群(スティーブンス・ジョンソン症候群)、中毒性表皮壊死融解症、急性汎発性発疹性膿疱症
〔症 状〕高熱、目の充血、目やに、唇のただれ、のどの痛み、皮膚の広範囲の発疹・発赤、赤くなった皮膚上に小さなブツブツ(小膿疱)が出る、全身がだるい、食欲がない等が持続したり、急激に悪化する。

[A tünetek megnevezése] Májműködési zavar
[Tünetek] Láz, viszketés, kiütés, sárgaság (a bőr és a szemfehérje sárgulása), barna vizelet, általános letargia és étvágytalanság fordulhat elő.

Tünet neve] Veseelégtelenség
[Tünetek] Láz, kiütés, csökkent vizeletürítés, általános duzzanat, általános letargia, ízületi fájdalom (fájó ízületek) és hasmenés fordulhat elő.

A tünetek megnevezése] Interstitialis tüdőgyulladás
Tünetek] Légszomj vagy légzési nehézség lépcsőmászáskor vagy enyhe megerőltetéskor, szemszárazság, láz stb., amely hirtelen jelentkezhet vagy tartósan fennállhat.

〔症状の名称〕ぜんそく
〔症 状〕息をするときゼーゼー、ヒューヒューと鳴る、息苦しい等があらわれる。

〔症状の名称〕再生不良性貧血
〔症 状〕青あざ、鼻血、歯ぐきの出血、発熱、皮膚や粘膜が青白くみえる、疲労感、動悸、息切れ、気分が悪くなりくらっとする、血尿等があらわれる。

〔症状の名称〕無顆粒球症
〔症 状〕突然の高熱、さむけ、のどの痛み等があらわれる。

3. Ha az alábbi tünetek bármelyike a készítmény szedése után továbbra is fennáll vagy erősödik, hagyja abba a készítmény szedését, és forduljon orvoshoz, gyógyszerészhez vagy regisztrált gyógyszerészhez a jelen utasításokkal.
Szájszárazság, álmosság.
4.5~6回服用しても症状がよくならない場合は服用を中止し、この説明書を持って医師、薬剤師又は登録販売者に相談してください

Jelzések/hatások.

かぜの諸症状(せき、鼻みず、発熱、のどの痛み、くしゃみ、たん、鼻づまり、悪寒、頭痛、関節の痛み、筋肉の痛み)の緩和

Adagolás és alkalmazás

次の量を食後なるべく30分以内に水又はぬるま湯で服用してください。
〔 年 令 〕 7才~10才
〔1 回 量 〕 1包
〔 服用回数 〕 1日3回

〔 年 令 〕 3才~6才
〔1 回 量 〕 2/3包
〔 服用回数 〕 1日3回

〔 年 令 〕 1才~2才
〔1 回 量 〕 1/2包
〔 服用回数 〕 1日3回

〔 年 令 〕 1才未満
Ne vegye be.
[Adagok száma] Ne szedje.

figyelem (figyelem)
(1) Szigorúan kövesse az előírt adagolást és beadást.
(2) Ha a készítményt gyermekeknek kell bevenniük, azt szülő vagy gondviselő irányítása és felügyelete mellett kell bevenni.
(3)2才未満の乳幼児には、医師の診療を受けさせることを優先し、止むを得ない場合にのみ服用させてください。

Összetevők és mennyiségek

1包(0.96g)中
チペピジンヒベンズ酸塩・・・・・・12.5mg
(せき中枢に作用し、せきをしずめます。)
グアイフェネシン・・・・・・・・・・・25mg
(のどにからんだたんをやわらかくして、出しやすくします。)
クロルフェニラミンマレイン酸塩・・・1.2mg
(くしゃみ、鼻みず、鼻づまりの症状をおさえます。)
アセトアミノフェン・・・・・・・・・150mg
(発熱、頭痛、のどの痛み等、熱と痛みをしずめます。)

添加物:無水ケイ酸、トウモロコシデンプン、白糖、D-マンニトール、アスパルテーム(L-フェニルアラニン化合物)、アセスルファムK、スクラロース、ヒドロキシプロピルセルロース、赤色3号、ステアリン酸Mg、香料、バニリン、エチルバニリン

Tárolási és kezelési óvintézkedések

(1) Tárolja hűvös, száraz, közvetlen napfénytől védett helyen.
(2) Gyermekektől elzárva tartandó.
(3) Ne cserélje ki a terméket más tartályokban.
(Ez visszaéléseket okozhat, vagy megváltoztathatja a minőséget.)
(4)1包を分割した残りを服用する場合には、袋の口を折り返して保管し、2日以内に服用してください。
(5)使用期限を過ぎた製品は服用しないでください。

[Egyéb leírás.]
-お子さまに上手に飲ませるには-
パブロンキッズかぜ微粒は、お子さまにも飲みやすいよう、ほんのりいちごの風味に仕上げてあります。
※お子さまが飲みにくいときは、スプーン等を使用して少量のお水とともに飲ませてあげてください。

Elérhetőségek.

A termékkel kapcsolatos kérdéseivel forduljon a vásárlás helye szerinti üzlethez vagy a következőkhöz
Taisho Pharmaceutical Company Ügyfél 119 Iroda
3-24-1 Takada, Toshima-ku, Tokió, Tokió
03-3985-1800
8:30~21:00 (kivéve szombaton, vasárnap és ünnepnapokon).

A mellékhatások enyhítésére szolgáló rendszerrel kapcsolatos további információkért forduljon a PMDA-hoz (Gyógyszerészeti és Orvostechnikai Eszközök Ügynökség).
díjmentes 0120-149-931
Kérjük, tárcsázás előtt gondosan ellenőrizze a telefonszámot.
Nyitva tartás: 9:00-17:00 / H-P (kivéve nemzeti ünnepek, valamint az év végi és újévi ünnepek)
E-mail: kyufu@pmda.go.uk.

Figyelmeztetés (nyilatkozat) > Kérjük, olvassa el figyelmesen.

Használat előtt kérjük, figyelmesen olvassa el a gyógyszeres kezelési útmutatót. Bármilyen vásárlás utáni kérdéssel forduljon ahhoz az üzlethez, ahol a terméket vásárolta.